Ogrodzenia palisadowe Warszawa

Nowoczesne rozwiązania, dopasowane indywidualnie do twoich potrzeb.

Ogrodzenie działki, posesji czy firmy, może łączyć w sobie zarówno funkcjonalność, jak również i estetyczny wygląd. Należy też podkreślić, że jeśli chodzi o to, jak powinno wyglądać dobrze zaprojektowane ogrodzenie, ważne jest nie tylko to, z jakiego materiału jest ono wykonane, ale też i to, jak prezentuje się od strony wizualnej. Chcesz wiedzieć więcej na temat ogrodzeń palisadowych? Zapraszamy do lektury!

Estetyczny wygląd i bezpieczeństwo – wybierz ogrodzenia palisadowe

Współcześnie, ogrodzenia palisadowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Nie ma się zresztą czemu dziwić. Ta forma ogrodzenia jest obecnie uznawana za jedną z najmodniejszych ale też i taką, która jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo. Sposób montażu ogrodzeń palisadowych uniemożliwia chociażby podkopanie się pod nimi psom czy innym zwierzętom. Możemy też indywidualnie określić wysokość takiego ogrodzenia jak również i rodzaj materiału, z którego ma ono zostać wykonane. Innymi słowy, z naszą pomocą, jesteście w stanie stworzyć od podstaw ogrodzenie palisadowe, które w każdym calu spełni wasze oczekiwania.

Najwyższa jakość materiałów

Niezwykle istotnym czynnikiem jest to, z jakiego rodzaju materiału wykonane jest dane ogrodzenie typu palisada. Do wyboru mamy bardzo różne surowce – możecie u nas zamówić m.in:

 • ogrodzenia stalowe,
 • ogrodzenia metalowe,
 • ogrodzenia blaszane,
 • ogrodzenia aluminiowe…

…Oraz wiele innych. Niezależnie jednak od tego, z jakiego materiału zdecydujecie się wykonać ogrodzenie, gwarantujemy, że surowiec będzie pochodził od renomowanego producenta, a jakość materiałów będzie najwyższa.

Rola na Twojej działce, ogrodzie lub terenie firmowym

Dlaczego warto zdecydować się na ogrodzenie palisadowe? Pomijając już kwestie związane z bezpieczeństwem, ogrodzenia palisadowe to bardzo ważny element aranżacji każdej działki. Podkreślają charakter oraz rodzaj domu, a ponadto, są w stanie podnieść jego walory estetyczne. Nie możemy też zapominać, że w przypadku, kiedy decydujemy się na zakup działki pod inwestycje, ogrodzenie dodatkowo podnosi jej wartość, co jest dla nas niezwykle korzystne.

Koszt ogrodzenia palisadowego

Bardzo często nasi klienci pytają, ile kosztuje ogrodzenie palisadowe. Nie jesteśmy w stanie podać jednej ceny dla każdego rodzaju ogrodzenia, ponieważ jego cena jest uzależniona od wielu, bardzo indywidualnych czynników. Jednym z nich – tym zdecydowanie najważniejszym – jest to, jak duże – zarówno pod względem wysokości jak i długości – ma być wybrane przez was ogrodzenie. Te wymiary definiują ilość niezbędnego materiału do stworzenia takiego ogrodzenia. Oczywiście nie można też zapominać o rodzaju materiału, jak również innych, dodatkowych czynnikach takich jak sposób szlifowania, malowanie czy elementy konstrukcji, które będą wchodzić w skład ogrodzenia. Innymi słowy, jest bardzo wiele zmiennych, które musimy wziąć pod uwagę przy wycenie takiej inwestycji.

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie ogrodzenia palisadowego?

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą, jeśli chodzi o ogrodzenia palisadowe? Powodów jest dużo, jednakże przedstawimy wam te najważniejsze.

 • Jesteśmy zespołem profesjonalistów – doskonale znamy branżę i wiemy, jakie rozwiązania doradzić naszym klientom, aby ich inwestycja była trwała i aby spełniała ich wszystkie oczekiwania.
 • Dbamy o jakość obsługi powierzonych nam projektów – od samego początku, do ich finalizacji. Cały czas pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami i dbamy o to, aby prace nad wykonaniem ogrodzenia przebiegały sprawnie i szybko.
 • Pracujemy tylko i wyłącznie na najwyższej jakości materiałach, które pochodzą od renomowanych dostawców – to gwarancja trwałości inwestycji oraz zachowania jej w stanie idealnym przez wiele lat.
 • Posiadamy wiedzę oraz lata doświadczenia, dzięki czemu, jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania dotyczące ogrodzeń dla naszych klientów.

Zobacz, co jeszcze dla ciebie przygotowaliśmy – poznaj naszą ofertę.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, co jeszcze dla ciebie przygotowaliśmy. Wybierz ogrodzenie, bramę lub bramkę idealnie dopasowaną do twoich potrzeb

 • Płoty stalowe – Pasują przede wszystkim do posesji, które swoim designem nawiązują do stylu industrialnego. Wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz przy zachowaniu dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal.
 • Ogrodzenia panelowe – dopasowane do każdego rodzaju nieruchomości – niezależnie od stylu, w którym została zaprojektowana. Zdecydowanie jednak polecamy tego rodzaju ogrodzenia do nieruchomości nowoczesnych.
 • Bramy skrzydłowe – to doskonały przykład połączenia nowoczesności z tradycją, przy zachowaniu funkcjonalności.
 • Bramy przesuwane – Praktyczne, wygodne a jednocześnie nowoczesne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się szczególnie w przypadku ogrodzeń panelowych lub palisadowych.
 • Bramki i bramy ogrodzeniowe – Absolutne must have, niezależnie od tego, na jaki rodzaj ogrodzenia się zdecydujecie.

 

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę Twojej inwestycji

W oparciu o pomiar i uzyskane informacje,
przygotujemy atrakcyjną ofertę

Skontaktuj się z nami

A może potrzebujesz balustrady
do swojego domu?

Zamów bezpłatną
wycenę

Skontaktuj się z nami, umów na bezpłatny
pomiar i wycenę Twojej inwestycji

Skorzystaj z bezpośredniej metody kontaktu:

Phone +48 572 733 773
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00

Zostaw namiary,
zadzwonimy w ciągu 24h!
  phone Zadzwoń: +48 572 733 773