Balustrady z siatki Warszawa

Balustrady z siatki – dlaczego warto?

Balustrady, które wykonane są z siatki, stanowią połączenie zarówno funkcjonalności, jak i oryginalności. Tym samym, możemy śmiało powiedzieć, że doskonale sprawdzą się one w każdym, nowoczesnym, wnętrzu. O czym jednak trzeba pamiętać, kiedy planujemy zakup balustrady z siatki? Na co koniecznie trzeba zwrócić w tym aspekcie uwagę? Sprawdźcie sami!

Balustrady z siatki – bezpieczeństwo i oryginalność. 

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o balustrady z siatki, jest to, że wyróżniają się one niezwykłą oryginalnością. Zastosowanie ich w wybranym wnętrzu nada mu lekkości – co ma znaczenie szczególnie w przypadku wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim lub industrialnym.

Ponadto, nie możemy zapominać o tym, że balustrady wykonane z siatki zapewniają też bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku, jeśli w naszym domu są małe dzieci lub seniorzy. Tego rodzaju balustrada skutecznie chroni przed upadkiem czy poślizgnięciem się.

Siatka – trwały materiał, który przetrwa lata. 

Kolejną, bardzo ważną kwestią, której nie można pominąć, kiedy mówimy o balustradach wykonanych z siatki jest to, że materiał, z którego są one wykonane jest niezwykle trwały. Co więcej – na indywidualne zamówienie klienta, możemy dopasować jego kolor. Dzięki temu, zyskujemy gwarancję, że balustrada z siatki, którą wybierzemy, idealnie będzie się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia oraz wystroju wnętrza.

Warto też zwrócić uwagę na to, że balustrady, które wykonane są z siatki, doskonale sprawdzają się także w przypadku balkonów czy tarasów. Oczywiście są one także odporne na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, a to, co jest najistotniejsze w tym przypadku, to antykorozyjność tego rodzaju balustrad.

Balustrady wykonane z siatki – gdzie będą pasować najlepiej?

To, co należy także podkreślić, kiedy mówimy o balustradach wykonanych z siatki, to ich uniwersalizm. Doskonale sprawdzają się one zarówno w domach czy mieszkaniach, ale mogą też być zastosowane np. na klatkach schodowych czy w siedzibie firmy. Innymi słowy, mamy bardzo duże pole możliwości, jeśli chodzi o zastosowanie tego rodzaju balustrad.

Jaka cena balustrady z siatki?

Bardzo ważną kwestią jeśli chodzi o zakup balustrady z siatki, jest jej cena. Tu jednak należy wyszczególnić kilka, podstawowych czynników, które będą definiowały cenę takiej balustrady. Pierwszym i najważniejszym z nich jest rozmiar balustrady, czyli – najprościej rzecz ujmując – potrzebna do wykonania balustrady ilość materiału.

Kolejnym czynnikiem, który bezpośrednio wpływa na to ile kosztuje balustrada z siatki, jest rodzaj materiału, z którego będzie wykonana.

Oczywiście czynników, które definiują cenę za metr balustrady z siatki, jest znacznie więcej. Wszystko zależne jest tak naprawdę od tego, na jaki jej wariant zdecyduje się klient.

Dlaczego warto z nami podjąć współpracę?

Wiecie już, że balustrady wykonane z siatki są niezwykle uniwersalne i można je zastosować w niemal każdej przestrzeni. Dlaczego to jednak nam warto powierzyć ich wykonanie? Powodów jest kilka.

 • Jesteśmy profesjonalistami – nadzorujemy projekt w ścisłym porozumieniu z klientem od samego początku do jego finalizacji.
 • Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal związany z wykonaniem projektu.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z wykonywaniem oraz montażem balustrad.
 • Nasz zespół, to kadra wykwalifikowanych specjalistów – możecie być zatem pewni, że nie tylko zadbają oni o to, aby realizacja projektu spełniła wasze oczekiwania w każdym calu, ale też odpowiedzą oni na wszystkie wasze pytania oraz – w razie konieczności – doradzą najlepsze rozwiązania.

Balustrady z siatki i nie tylko. Sprawdź, jakie inne możliwości możesz zyskać z naszą firmą.

 • Balustrady nierdzewne – dedykowane do balkonów i tarasów – czyli na zewnątrz. To, co wyróżnia ten rodzaj balustrad, to antykorozyjność oraz wysoka odporność na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych.
 • Balustrady metalowe – to absolutnie idealne rozwiązanie do wnętrz w stylu industrialnym lub loftowym.
 • Balustrady stalowe – podobnie jak balustrady metalowe, dedykowane są do wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym. Świetnie sprawdzą się także w przypadku balkonów i tarasów.
 • Balustrady aluminiowe – ponadczasowe i uniwersalne – świetne na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Idealnie uzupełniają mieszkania i domy urządzone w każdym stylu.
 • Balustrady z blachy – nie ma lepszego rozwiązania do wnętrz w stylu industrialnym niż właśnie blaszane balustrady.
 • Balustrady szklane – idealne do wnętrz w stylu modern lub skandynawskim. Doskonale sprawdzają się w dużych, przestronnych pomieszczeniach.

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę Twojej inwestycji

W oparciu o pomiar i uzyskane informacje,
przygotujemy atrakcyjną ofertę

Skontaktuj się z nami

A może potrzebujesz balustrady
do swojego domu?

Zamów bezpłatną
wycenę

Skontaktuj się z nami, umów na bezpłatny
pomiar i wycenę Twojej inwestycji

Skorzystaj z bezpośredniej metody kontaktu:

Phone +48 572 733 773
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00

Zostaw namiary,
zadzwonimy w ciągu 24h!
  phone Zadzwoń: +48 572 733 773