Balustrady z blachy Warszawa

Postaw na oryginalność i wysoką jakość.

Balustrady blaszane są doskonałe, szczególnie, jeśli chodzi o pomieszczenia urządzone w stylu loftowym lub industrialnym. Wyróżnia je przede wszystkim to, że są niezwykle trwałe a także – o czym nie można zapominać – odporne na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Mogą być dodatkowo zabezpieczone przed korozją i tym samym, zostać zamontowane np. na balkonach czy tarasach. Co jednak jeszcze trzeba wiedzieć na temat balustrad wykonanych z blachy? Sprawdźmy!

Balustrady z blachy – gwarancja oryginalnego i stylowego wyglądu mieszkania

Wielu z was zadaje sobie pewnie pytanie: dlaczego właściwie warto zainwestować właśnie w balustrady wykonane z blachy? Jednym z najważniejszych powodów jest z całą pewnością ich wytrzymałość. Warto jednak zwrócić też uwagę na to, że to właśnie balustrady z blachy nadadzą oryginalnego i stylowego wyglądu każdemu pomieszczeniu.

Oczywiście nie oznacza to, że balustrady z blachy idealnie sprawdzają się tylko i wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Świetnie będą one prezentowały się także przy schodach zewnętrznych jak również balkonach czy tarasach.

Balustrada z blachy – masz pewność, że przetrwa wiele lat

Kiedy decydujemy się na inwestycję – jakakolwiek by ona nie była – ważne jest dla nas to, aby przetrwała wiele lat. Nie inaczej jest w przypadku balustrad blaszanych. Są one niezwykle wytrzymałe a także – o czym nie można zapominać – bardzo łatwe w eksploatacji. Dzięki temu, nie tylko zyskujecie projekt stworzony według indywidualnych preferencji, ale też i taki, który przetrwa wiele, bardzo długich lat.

Gdzie najlepiej sprawdzają się balustrady z blachy?

Decydując się na balustradę z blachy, bardzo ważne jest to, aby wiedzieć, w jakiego rodzaju pomieszczeniach sprawdzi się ona najlepiej. W przypadku balustrad z blachy, idealnymi przestrzeniami są przede wszystkim te, które urządzone są w stylu industrialnym lub loftowym. Nie jest to jednak reguła. Balustrady blaszane doskonale uzupełniają też przestrzenie, które wyróżnia nowoczesny design. Tym samym, są one idealne zarówno do domu czy mieszkania jak również i do firmy.

Balustrada z blachy – jaka cena za metr?

Niezwykle istotne przy podejmowaniu decyzji dotyczącej inwestycji jest to, ile będzie ona kosztowała. W przypadku balustrady z blachy – jak również każdego innego rodzaju balustrad – nie można wskazać jednej ceny, która będzie właściwa dla wybranego wariantu. Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który definiuje cenę balustrady z blachy jest to, ile materiału będzie potrzebne do jej wykonania. Innymi słowy – najpierw powstaje projekt, który uwzględnia metraż oraz rodzaj wykorzystanej do jego realizacji blachy. Następnie wdrażamy dodatkowe elementy – jeśli klient ma takie życzenie. Dopiero wtedy, kiedy mamy komplet informacji na temat danego projektu, możemy przedstawić klientowi ostateczną cenę balustrady. Warto jednak zaznaczyć, że nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy realizowali dwa, identyczne projekty.

Dlaczego warto nam zaufać?

Istnieje przynajmniej kilka powodów, dla których warto nam zaufać, jeśli chodzi o przygotowanie jak również realizację projektu zakładającego stworzenie oryginalnej i nietuzinkowej balustrady z blachy.

 • Jesteśmy profesjonalistami – w każdym zakresie. Dbamy nie tylko o to, aby projekt został przygotowany zgodnie z wytycznymi i życzeniami klienta, ale też aby jego realizacja przebiegała sprawnie i możliwie jak najszybciej.
 • Dbamy o detale – nie ma u nas sytuacji, w której coś nie jest zrobione tak, jak należy. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, z jakiego materiału oraz jak wykończone są balustrady, które oferujemy naszym klientom.
 • Nasz zespół to kadra wykwalifikowanych specjalistów – posiadają oni nie tylko wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o tematykę związaną z balustradami, ale też i wiedzę. Tym samym, służą oni fachową pomocą oraz radą wszystkim naszym klientom.

Balustrady z siatki i nie tylko. Sprawdź, jakie inne możliwości możesz zyskać z naszą firmą.

 • Balustrady nierdzewne – idealne przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz. Dzięki odporności na korozję, świetnie sprawdzą się w przypadku balkonów czy tarasów ale też i schodów zewnętrznych.
 • Balustrady metalowe – to jedno z najlepszych rozwiązań, jakie można zastosować we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym. Świetnie sprawdzają się także w przypadku wnętrz w stylu skandynawskim.
 • Balustrady stalowe – dla osób, które chcą podkreślić industrialny czy też loftowy charakter wnętrza, balustrady stalowe to doskonały pomysł.
 • Balustrady aluminiowe – Doskonałe zarówno do wewnątrz – np. w przypadku schodów kręconych, jak również i na zewnątrz. Aluminium posiada właściwości antykorozyjne i właśnie z tego względu, tego rodzaju balustrady są bardzo dobrym rozwiązaniem np. w przypadku balkonów czy tarasów.
 • Balustrady z siatki – To doskonałe rozwiązanie, szczególnie jeśli zależy nam na dobrej jakości balustradach na korytarzach. Warto jednak zwrócić uwagę również na to, że balustrady z siatki świetnie sprawdzą się także w przypadku balkonów i tarasów.
 • Balustrady szklanetego rodzaju balustrady, doskonale wyglądają szczególnie w przypadku dużych i bardzo przestronnych pomieszczeń. Doskonale podkreślają nowoczesny styl, w którym urządzona jest dana przestrzeń.

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę Twojej inwestycji

W oparciu o pomiar i uzyskane informacje,
przygotujemy atrakcyjną ofertę

Skontaktuj się z nami

A może potrzebujesz balustrady
do swojego domu?

Zamów bezpłatną
wycenę

Skontaktuj się z nami, umów na bezpłatny
pomiar i wycenę Twojej inwestycji

Skorzystaj z bezpośredniej metody kontaktu:

Phone +48 572 733 773
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00

Zostaw namiary,
zadzwonimy w ciągu 24h!
  phone Zadzwoń: +48 572 733 773