Balustrady schodowe Warszawa

Barierki schodowe zapewniające wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Schody, to nieodłączny element wielu rodzajów nieruchomości. Bardzo często dopełnia on całości aranżacji wnętrza, jednakże nie jest to jego jedyna funkcja. Warto bowiem zwrócić uwagę na to, że rodzaj balustrady schodowej, w dużej mierze definiuje to, czy rzeczywiście jest ona dla nas bezpieczna. Musi także spełniać najróżniejsze kryteria związane z jej ergonomicznością oraz jakością materiałów, które zostały wykorzystane do jej stworzenia. Nie będzie zatem przesadą, jeśli stwierdzimy, że balustrada na schody pełni różne funkcje, ale tą najważniejszą jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Dobra inwestycja na wiele lat

To, co należy z całą mocą podkreślić, kiedy mówimy o balustradach schodowych, to przede wszystkim fakt, że jest to inwestycja na wiele lat. Wynika to oczywiście w dużej mierze z jakości materiałów, które są wykorzystywane do stworzenia takich balustrad, ale nie tylko. Nie bez znaczenia jest także sam warsztat ich wykonania. Zarówno w przypadku pierwszego czynnika, jak i drugiego, dbamy o to, aby stały one na najwyższym poziomie i spełniały wszelkie standardy – zarówno, jeśli chodzi o jakość wykonania, jak również i dobór materiałów.

Balustrada na schody – ile kosztuje?

Niezwykle istotne przy wyborze odpowiedniej balustrady, jest to, jaka jest jej cena. Nierzadko słyszymy pytania klientów, które dotyczą ceny balustrady, jednakże nie jesteśmy w stanie udzielić na nie odpowiedzi od razu. Wynika to przede wszystkim z wielu, bardzo zróżnicowanych czynników, które ostatecznie wpływają na kształt balustrady. Mowa tu oczywiście o wymiarach, rodzaju zastosowanych materiałów czy innych, niezwykle indywidualnych czynnikach, które mają ostateczny wpływ na to, jaka będzie cena balustrady schodowej.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Wybór wykonawcy balustrady schodowej jest bardzo ważny. Na rynku jest ich bardzo wielu, więc dlaczego to właśnie nam powinniście państwo zaufać w tej kwestii? Powodów jest dużo, ale warto, abyście poznali te najważniejsze z nich.

 • Jesteśmy profesjonalistami i posiadamy wieloletnie doświadczenie – zarówno, jeśli chodzi o znajomość materiałów z których wykonywane są balustrady schodowe, jak również technik związanych z ich montażem. Dbamy o to, aby nasi klienci finalnie otrzymali balustradę, która nie tylko jest w pełni zgodna z ich oczekiwaniami, ale też i z najnowszymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa.
 • Pracujemy tylko i wyłącznie na materiałach, które pochodzą od renomowanych dostawców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą trwałość naszych produktów. Nasze balustrady są trwałe i niezwykle łatwe w eksploatacji.
 • Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny – wiemy, że tylko w taki sposób jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów i stworzyć balustradę wedle ich własnych preferencji.

Inne rodzaj balustrad. Sprawdź, co jeszcze dla ciebie przygotowaliśmy! 

 • balustrady szklane – to wprost doskonałe rozwiązanie, jeśli posiadasz wnętrze urządzone w stylu nowoczesnym.
 • balustrady aluminiowe – są niezwykle wytrzymałe a dodatkowo odporne na działanie wielu czynników, dzięki czemu świetnie sprawdzą się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.
 • balustrady z blachy – posiadasz nieruchomość urządzoną w stylu industrialnym? Doskonale się składa, bo balustrady z blachy idealnie podkreślą jej charakter.
 • balustrady z siatki – lekkie a przy tym niezwykle wytrzymałe – tak w kilku słowach można je określić. Sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia.
 • balustrady metalowe – dedykowane są one przede wszystkim do pomieszczeń urządzonych w stylu loftowym.
 • balustrady stalowe – wykonane z najwyższej jakości stali, fantastycznie podkreślą unikalny charakter wnętrza, które urządzone jest w stylu skandynawskim lub loftowym.
 • balkonowe – trwałe i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. Sprawią, że każdy balkon zyska dzięki nim nowy, nietuzinkowy wygląd.
barierki schodowe warszawa

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę Twojej inwestycji

W oparciu o pomiar i uzyskane informacje,
przygotujemy atrakcyjną ofertę

Skontaktuj się z nami

A może potrzebujesz balustrady
do swojego domu?

Zamów bezpłatną
wycenę

Skontaktuj się z nami, umów na bezpłatny
pomiar i wycenę Twojej inwestycji

Skorzystaj z bezpośredniej metody kontaktu:

Phone +48 572 733 773
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00

Zostaw namiary,
zadzwonimy w ciągu 24h!
  phone Zadzwoń: +48 572 733 773